Nazywam się Dagmara Jakubczak.

Strona FORelements powstała roku 2012. To miejsce poświęcone designowi w bardzo szerokim ujęciu – od wzornictwa po sztukę, przez wnętrza, architekturę, modę, fotografię. FORelements pokazuje, jak przenikają się różne dziedziny kreatywne, jak na siebie wpływają i wzajemnie inspirują; jak żywe są idee disegno oraz Gesamtkunstwerk, czym zainteresowałam się podczas studiowania historii sztuki.

Współpracuję z mediami w Polsce i za granicą, pisząc artykuły, robiąc filmy lub opowiadając na temat designu, sztuki, trendów i wnętrz.

Podróżuję po świecie, odwiedzając najważniejsze targi i festiwale, niezwykłe miejsca, wyjątkowe wydarzenia i wystawy związane z obszarem moich poszukiwań. Wyprawy te dokumentuję na YouTube’owym kanale “Akademia Dagmary“.

Prowadzę szkolenia i wykłady; o designie opowiadałam między innymi podczas konferencji TEDx. Wielokrotnie prowadziłam imprezy branżowe.

Swoje doświadczenia wykorzystuję też we współpracy z firmami w Polsce i za granicą, doradzając w dziedzinie trendów i kolekcjonerstwa.

Zapraszam do obejrzenia filmów z podsumowaniem dwóch ostatnich lat:

*

*