Kurs stylizacji wnętrz, czyli wiedza zdobyta w sposób lekki, łatwy i przyjemny
Interior styling classes, or how to get educated and have a lot of fun
Podkład muzyczny (Background music): Bee Gees – „You Win Again”
Kto śledzi społecznościowe konta FORelements, ten wie, że kilka tygodni temu ja i Ula z Interiors Design zostałyśmy zaproszone do gościnnego udziału w kursie stylizacji wnętrz, organizowanego przez firmę szkoleniową Creator. Podkreślam: stylizacji, nie projektowania.
Ta subtelna różnica jest dość istotna, ponieważ sam kurs koncentruje się mniej na tematach technicznych, a bardziej na zagadnieniach estetycznych. Owszem, były zajęcia z rysunku, ale większość czasu (3 weekendy, co dwa tygodnie) poświęciłyśmy zajęciom praktycznym. Były też wykłady o kompozycji przestrzeni, kolorach, świetle i designie.
Spotykałyśmy się w wielu miejscach, które ściśle wiążą się z tematem upiększania wnętrz, a mianowicie: BoConcept (ćwiczenia z aranżacji oraz stylizacje końcowe), Luminosfera (…to Świateł Opera – hasło, dzięki któremu wygrałam urodzinowy konkurs tego showroomu!), Jaga (grzejniki jak dzieła sztuki), Janczarski Studio (najwyższa półka tkanin, tapet, mebli, a także moja ukochana mozaika Sicis!), Mebel Rust (nowoczesne kuchnie) oraz Galerie Venis (łazienki). Dodatkowo, miałyśmy warsztaty florystyczne z Kwiatową Manufakturą, podczas których ja i Ula osadziłyśmy kurę w bukiecie na kawałku trawy!
Dodatkowo, byłyśmy wśród laureatek konkursu stylizacji w BoConcept, a także zgarnęłyśmy jedną z nagród w Luminosferze w konkursie na urodzinowe zdjęcie.
Nasza wyróżniona srebrem stylizacja:
Pozostałe stylizacje (dwie kolejne poniżej – również wyróżnione):
Mój i Uli pomysł na stolik gentelmana-podróżnika:
Nasz pomysł na stół w kolorze roku 2015 według Pantone, czyli Marsala.
Pozostałe stylizacje:
Ciekawe wnętrze warszawskiego salonu BoConcept. Trochę industrial, trochę glamour.
Nasza fotografia z Luminosfery 🙂 Oraz Instagramowa relacja z miejsc spotkań (jest też kura).
Dla kogo są takie kursy? Jak to dla kogo? Dla wszystkich – i tych, którzy już coś o stylizacji wiedzą i dla tych, którzy gotowi są dopiero się dowiedzieć. Cytując klasyka: dla pani, dla pana, dla nas, dla społeczeństwa.
Ukłony (wnętrzarsko-stylowe), Dagmara
—
Best regards (like interior & styling), Dagmara
Zdjęcia / Pics: Przemysław Borys & FORelements
Komentarzy 4
Komentarze są wyłączone.
Z chęcią wybrałabym się na taki kurs. Wprawdzie pracuję zawodowo jako stylista-sprzedawca w salonie z wyposażeniem wnętrz, ale świeże spojrzenie by mi się przydało. Poza tym prowadzę bloga o polskim designie, więc tematyka wzornictwa w moim życiu wciąż się przewija. Z przyjemnością dałam FORelements like’a na fb i będę zaglądać na funpage.
Pozdrawiam!
Bardzo dziękuję i zapraszam o każdej porze dnia i nocy.
Oczywiście zajrzałam na klahsadom i też zalajkowałam. Szczerze i z przyjemnością!
A propos kursów, tak, racja, świeże spojrzenie jest bardzo potrzebne.
Po wakacjach zapraszam więc na warsztaty, które współprowadzę, jak te w Decoroom lub House & More (wszystkie relacje opisane na FORelements).
Pozdrawiam, Dagmara
Przyznaję, że bardzo ciekawa inicjatywa! 🙂 Odwiedzam Was już jakiś czas i na pewno będę kontynuować. Godne polecenia! I tak też zrobię 😉
Nieustająco zapraszam 🙂