Drugie urodziny FORelements – podsumowanie okolicznościowe

The second birthday of FORelements – a resume for the anniversary

Follow on Bloglovin

Podkład muzyczny (Background music): The Muppet Show Band – „Happy Birthday”

FORelements skończył dwa lata. Dwa lata!!! To minęło tak szybko, że zapomniałam o urodzinach mojego własnego bloga, które obchodził 23 lutego! Niewiarygodne, jak ten czas leci.

Niewiarygodne jest też to, ile się w tym czasie wydarzyło. W ilu miejscach byłam. Ile się nauczyłam. Ile zdobyłam doświadczeń z różnych dziedzin. Oraz – co chyba najważniejsze – ile wspaniałych osób poznałam (nawet z Albanii, ale to długa historia…).

Nie licząc drobniejszych przygód, sprawy nabrały przyspieszenia w sumie jakieś pół roku temu, w sierpniu ubiegłego roku. Przypuszczam, że była to nagroda pocieszenia od losu za moją złamaną nogę, co uziemiło mnie na cztery miesiące. Ale za to tuż po wycięciu mnie z gipsu, ruszyłam pełną parą. No, prawie pełną, ponieważ jestem gotowa docisnąć pedał gazu i gnać dalej, jak kabrioletem po Autostradzie Słońca. Czy jakoś tak…

interior design blog, design ideas

nice-cool-pics.com

 

Czas więc chyba na małe podsumowanie ostatnich miesięcy:

W sierpniu mianowicie zostałam poproszona o to, by FORelements był blogiem patronackim festiwalu Wzory. We wrześniu z kolei – bym została jurorką bardzo fajnego konkursu Akademii Sztukaterii. Również we wrześniu pojechałam do Londynu, na London Design Festival oraz targi 100% Design.

Tam spotkałam się z zespołem Delightfull, Boca do Lobo oraz Brabbu. Trafiłam do nich dzięki zaproszeniu dowodzącej nimi Pauli, która znalazła FORelements w internecie i nawiązała ze mną kontakt. FORelements został wówczas umieszczony na głównych stronach powyższych firm jako jedyny blog z Polski wśród najlepszych blogów i stron wartych polecenia. Dla ciekawych zamieszczam linki do stron z wymienionymi blogrollami: Boca do LoboBrabbu oraz Delightfull.

Październik był super! Zostałam zaproszona do grona ambasadorów największego festiwalu designu w Polsce, czyli Łódź Design Festival. Jednocześnie dostałam zaproszenie na pierwszy w Polsce zjazd blogerów wnętrzarskich, czyli Meetblogin (zorganizowany przez niezastąpioną Ulę z Interiors Design). Podczas Meetblogin wzięłam udział w konkursie na najlepszą stylizację pod patronatem „Elle Decoration”, w którym znalazłam się na podium. Dostałam też dodatkową nagrodę specjalną od sponsora. Piękny dzień… 😉

interior design blog, design ideas

Skan: Elle Decoration 1/2014 (96)

 

Piotr z Blogów Wnętrzarskich nakręcił krótki film o moich zmaganiach.

2a_meetblogin_lodz_design_festival_zjazd_blogerek_wnetrzarskich_stylizacje_elle_decoration_dekoratornia

Foto: WnetrzaZewnetrza.pl

 

W październiku też, jako pierwszy blog, zostałam poproszona o przygotowanie ideabooków na platformie Homebook.

W listopadzie zrobiłam moje pierwsze Halloweenowe dynie, co też jest ważnym wydarzeniem, ponieważ w życiu nie sądziłam, że się w tym zakresie złamię. A jednak! Rozpoczęłam moją małą świecką tradycję. Czyli kolejna zmiana.

Grudzień był bardzo kreatywny w temacie DIY. Narysowane przez mnie kartki świąteczne wzbudziły pewne zainteresowanie i powędrowały w różne miejsca internetu oraz świata. Zdjęcie choinki, którą ubrałam w kolor roku 2014, czyli Radiant Orchid, Pantone wyróżniło, umieszczając na pierwszej stronie swojego FB. Fajnie.

Styczeń to warsztaty dla blogerek wnętrzarskich w fantastycznym showroomie UdekorujDom.pl w Łodzi oraz kolejny konkurs, gdzie znalazłam się wśród laureatek. Przy okazji miałam mały występ w TVP Łódź, który możecie zobaczyć TUTAJ (początek materiału 11:48). Wracając do konkursu – nagroda była rewelacyjna!!!

interior design blog, design ideas

 

Nagrodą było własne miejsce na Bloggers Zone podczas poznańskich targów Arena Design i Home Decor w lutym. Własne miejsce!!! W Poznaniu też miałam kilka chwil w TVP Poznań – do obejrzenia TUTAJ (moje performanse 2:55 oraz 4:44).

interior design blog, design ideas, home decor, arena design, bloggers zone

 

Luty to także przearcycudowny wyjazd do Frankfurtu na Ambiente, czyli największe w Europie targi dóbr konsumpcyjnych. Wyjazd – muszę dodać – w doborowym towarzystwie innych blogerek 🙂

interior design blog, design ideas

Od lewej / from the left: Ula (interiorsdesignblog.com), ja (me), Marta (lostintimepl.blogspot.com) oraz Kasia Betnarska (klikinterior.pl) / ZDJĘCIE: Małgosia (manddesign.blogspot.com)

 

A teraz mamy marzec. Co w marcu? Są już pewne plany, kolejne zmiany, może nawet jakaś mała rewolucja, ale te będę relacjonować na bieżąco, długo i szczęśliwie, nawet za górami, za lasami…

FORelements możecie śledzić także na Facebooku (Forelements.blox.pl), Twitterze (@FORelementsBlog), Instagramie (dagmaraforelements) oraz Pinterest (FORelements.pl)

Ukłony (urodzinowo-przeglądowe), Dagmara

interior design blog, design ideas

 

 

 

PS: Ula (Interiors Design), Marta (Lost In Time), Kasia (Klik Interior), Kasia G. (Home Glamour Now), Małgosia (M.And.Design) oraz Beata i Łukasz (UdekorujDom.pl) – Përshëndetje! oraz Faleminderit 😉